Koupelna na klíč, rekonstrukce koupelny od MELANGE PLUS

Vytisknout

Pokud plánujete novou koupelnu nebo rekonstrukci koupelny stávající, rádi Vám pomůžeme s realizací a zařídíme pro Vás celou koupelnu na klíč přesně podle Vašich představ. Na prodejně Vám poradíme s výběrem obkladů, dlažeb a veškerého koupelnového vybavení jako je vana, sprchový kout, koupelnový nabytek atd. To vše zapracujeme do grafického návrhu na kterém si prohlédnete Vaši budoucí koupelnu, včetně rozmístění zařizovacích předmětů. Gafický návrh pro Vás zpracujeme ZDARMA. S koupelnou na klíč od MELANGE PLUS nemusíte řešit žádné problémy, které s sebou rekonstrukce koupelny přináší, vše obstaráme za Vás a po skončení rekonstrukce si můžete užívat svou novou koupelnu.

melange koupelna na klic

Grafické návrhy

Vytisknout

Koupelna ve 3D

Vaši koupelnu navrhneme přesně podle vašich představ a vybraných součástí. Vy si ji prohlédnete na monitoru počítače nebo na papíře a spolu ji upravíme či ji přímo schválíte. S návrhem koupelny dostanete také cenový a množstevní rozpis včetně cen za kus, ceny celkem, případný prořez (orientačně) a slevy.

Číst dál: Grafické návrhy

Galerie návrhů

Vytisknout

Hledáte inspiraci pro Vaši koupelnu? Nechte si zhotovit profesionální 3D grafický návrh.

DOWN1DOWN2

Číst dál: Galerie návrhů

Odborné poradenství

Vytisknout

Chcete novou koupelnu, poradíme Vám ...

Možná stále ještě netušíte, kolik trumfů máte v té těžké hře s prostorem. I když většina panelákových koupelen nemá větší rozměr než 160 x 160 cm může mít všechno co by měla mít koupelna pro čtyřčlennou rodinu. Vanu (sprchový kout), umyvadlo, WC, pračku. I když prostor je velmi malý, dají se věci uspořádat účelně. Proto bychom měli přemýšlet o tom, jak ji vybavit výrobky, které sice počítají s každým centimetrem, ale současně nijak nesnižují naše pohodlí. Například menší hloubka umyvadel, van, koupelnového nábytku atd.. Pro lepší představu Vám můžeme zpracovat 3D návrh Vaší koupelny.

Číst dál: Odborné poradenství

Doprava zboží

Vytisknout

Nemáte-li možnost vlastní dopravy zakoupeného materiálu, rádi Vám zboží dovezeme až domů a to zdarma (při objednání zboží v maloobchodní ceně nad 15.000,- Kč a do vzdálenosti 20km). A zaplatit můžete až řidiči, který Vám předá i daňový doklad.

akce jaro 2015 1

MELANGE akce RAKO

katalogy banner

☎ 495 581 296

MELANGE PLUS s.r.o.
Obránců míru 392
Předměřice nad Labem
503 02

 

Tel.: 724 089 640
E-mail: firma@melange.cz

Copyright 2011 MELANGE PLUS - Koupelny Hradec Králové, Obklady, dlažby, vany - Služby.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free